expres795

O firmie

Firma Expres została założona w 1978 roku. Obecnie znana jest na polskim i europejskim rynku. W zakres jej działalności wchodzi własna produkcja kluczy mieszkaniowych i zasuwowych, oraz dystrybucja maszyn i urządzeń do dorabiania kluczy m. in. włoskiego producenta SILCA – światowego lidera w dziedzinie produkcji kluczy oraz maszyn.Expres, od samego początku swej działalności, stawia na jakość swoich wyrobów, atrakcyjną cenę, fachową obsługę oraz zadowolenie klienta, co przedkłada się na wieloletnią współpracę nawet z klientami zagranicznymi (m.in. Austria, Czechy, Słowacja oraz Ukraina). Dzięki swoim założeniom, dziś firma Expres jest największym producentem kluczy w Polsce. W 2009 roku firma wybudowała największą w Polsce hurtownię, w której znajdują się dwie nowoczesne multimedialne sale konferencyjne, sala szkoleniowa oraz bogato wyposażona ekspozycja najnowszych, elektronicznych maszyn i urządzeń do dorabiania i kodowania kluczy.

Oferujemy Państwu szeroki wybór asortymentu – firma posiada kilka tysięcy rodzajów kluczy samochodowych oraz mieszkaniowych. Nasza produkcja natomiast, szacuje wyrób miesięczny kluczy w granicach kilkuset tysięcy. Posiadamy również wszystkie niezbędne produkty do zaopatrywania punktów dorabiania kluczy. Firma oferuje fachowe doradztwo – zadowolenie klienta jest naszym priorytetem, dlatego nasi pracownicy ze swą szeroką wiedzą na temat wszelkiego rodzaju maszyn i urządzeń do dorabiania kluczy, chętnie służą pomocą oraz radą.

Firma od 1999 roku jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Serwisów Kluczowych. Raz w roku firma organizuje spotkania dla swoich klientów, na których można zobaczyć wiele nowości rynkowych, takich jak maszyny i urządzenia do dorabiania i kodowania kluczy, wysłuchać wykładów na ich temat wraz z prezentacją ich obsługi, oraz skorzystać z atrakcyjnych ofert cenowych.

Jesteśmy dystrybutorem włoskiej firmy Silca

Pobierz nasz Katalog Produktów

Newsletter

Wpisz swój adres E-mail aby otrzymywać najświeższe informacje handlowe.

Leasing maszyn

Czy wiesz, że teraz maszyny renomowanej firmy SILCA możesz wziąć w leasing?

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.

Wszelkie znaki towarowe znajdujące się na niniejszej stronie użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. Oświadczamy, że nie mam żadnych szczególnych związków gospodarczych z właścicielami praw do tych znaków towarowych. Zaznacza również, że nie jest ich oficjalnym dystrybutorem.